ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду:

Письмове звернення, скаргу, претензію можна подати наступним чином:

  • 02121, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 182 (юридична адреса)
  • Особисто передати до Товариства, за зазначеною вище адресою
  • Надіслати електронний лист на адресу: info@energooptpostach.com
  • Зателефонувати за номером: +38 (093) 773-07-82

Надання повідомлень про загрозу електробезпеки

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номерами телефону +38 (067) 966-30-70, +38 (096) 032-19-98 або надіслати листа електронною поштою на адресу info@energooptpostach.com. При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».

Розгляд звернення, скарги, претензії, повідомлення про загрозу електробезпеки.

Якщо в зверненні, скарзі, претензії, повідомленні вказана адреса електронної пошти, номер телефону або така інформація відома Товариству здійснюється надання попередньої відповіді щодо можливості вирішення питання або повідомлення про початок розгляду та строки його розгляду. Попередня відповідь надається протягом 1 робочого дня від дня отримання звернення, скарги, претензії, повідомлення. Звернення, скарги, претензії, повідомлення розглядається в термін, визначений чинним законодавством України.

Врегулювання спорів

Всі спори та суперечки, що виникають між постачальником та споживачем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Регулятора ринку та/або до суду чи іншого органу, компетенного вирішити зазначений спір.